RvS, 30-10-2019, nr. 201901788/1/A1
ECLI:NL:RVS:2019:3636
- Instantie
Raad van State
- Datum
- Zaaknummer
201901788/1/A1
- Vakgebied(en)
Bestuursrecht algemeen (V)
- Brondocumenten en formele relaties
ECLI:NL:RVS:2019:3636, Uitspraak, Raad van State, 30‑10‑2019; (Hoger beroep)
- Vindplaatsen
JWA 2019/127
Uitspraak 30‑10‑2019
Inhoudsindicatie
201901788/1/A1.
Datum uitspraak: 30 oktober 2019
AFDELING
BESTUURSRECHTSPRAAK
Uitspraak op het hoger beroep van:
[appellant A] en [appellant B], beiden wonend te Nij Beets, gemeente Opsterland,
tegen de uitspraak van de rechtbank Noord-Nederland van 22 januari 2019 in zaak nr. 18/625 in het geding tussen:
[appellant A]
en
het college van burgemeester en wethouders van Opsterland.
Procesverloop
Bij besluit van 16 januari 2018 heeft het college het door [appellant A] daartegen gemaakte bezwaar ongegrond verklaard en het besluit van 5 september 2017 in stand gelaten.
Tegen deze uitspraak hebben [appellant B] en [appellant A] hoger beroep ingesteld.
Overwegingen
Inleiding
Ontvankelijkheid [appellant B]
2. De Afdeling overweegt ambtshalve het volgende over de ontvankelijkheid van het hoger beroep voor zover dat is ingesteld door [appellant B]. Ingevolge artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht (hierna: de Awb) kan geen beroep bij de bestuursrechter worden ingesteld door een belanghebbende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 naar voren heeft gebracht, geen bezwaar heeft gemaakt of geen administratief beroep heeft ingesteld. Ingevolge artikel 6:24 van de Awb is artikel 6:13 in hoger beroep van overeenkomstige toepassing.